STOK CARİ ÖN MUHASEBE YAZILIMI NEDEN GEREKLİ?

STOK CARİ piyasada satılan yazılımların görmezden geldiği önemli bir boşluğu doldurmak için hazırlandı. Bu kolay anlaşılabilir bir arayüzü olan, kullanıcı dostu, işletme sahibine veya idarecisine, basit, anlaşılabilir raporlarlar sunan, basit arayüzü sayesinde kullanıcı eğitimi çok kısa zamanda videolarla masrafsız halledilebilen yazılım olarak her geçen gün hakettiği ilgiyi fazlasıyla siz kullanıcılarından bulmuştur.

 stokcari özellikler  |  kullanım kılavuzu  |  satın al  |  soru-cevap  |  vergi rehberi  |  iletişim  |  neotasarim  |  anasayfa
«« VERGİ REHBERİNE GERİ DÖN

 • 5024 SAYILI KANUN İLE GELİR VERGİSİ KANUNUNDA YAPILAN BAŞLICA DEĞİŞİKLİKLER
  1. Gelir Vergisi Kanununun 38'inci maddesinin dördüncü fıkrasında yer alan Maliyet Bedeli Artırımı uygulaması 01.01.2004 tarihinden itibaren yürürlükten kaldırılmıştır.
  2. Gelir Vergisi Kanununun 41'inci maddesinin (8) numaralı bendinde yer alan finansman gider kısıtlaması uygulaması da 01.01.2004 tarihi itibariyle yürürlükten kaldırılmıştır.
  3. Gelir Vergisi Kanununun 57'nci maddesinin son fıkrası hükmü 01.01.2004 tarihinden itibaren zirai kazançların tespitinde gider artırımı uygulaması yürürlükten kaldırılmıştır.
  4. Gelir Vergisi Kanununun yatırım indiriminin düzenlendiği 19'uncu maddesinin (2) ve (3) numaralı fıkralarında yapılan düzenlemelerle enflasyon düzeltmesi uygulanan dönemlerde, yatırım indirimi istisnası tutarının hesaplanmasına ilişkin hükümler eklenmiştir.
  5. Gelir Vergisi Kanununun yıllara yaygın inşaat işlerinde müşterek genel giderler ve amortismanların dağıtılmasına ilişkin 43 üncü maddesinin (1) ve (2) numaralı bentleri enflasyon düzeltmesi uygulanan dönemlerde dağıtımın ne şekilde yapılacağını kapsayacak şekilde yeniden kaleme alınmış, müşterek genel giderlerin dağıtımında, hasılat esaslı dağıtım uygulamasına son verilerek maliyet esaslı dağıtım benimsenmiştir.
  6. Gelir Vergisi Kanuna eklenen Geçici 65'inci madde hükmüne göre daha önce 4842 sayılı Kanunla aynı Kanuna eklenen Geçici 61'inci madde kapsamında yatırım indirimi istisnası uygulamasını seçmiş olan mükelleflere, bu tercihlerini ilk geçici vergi beyannamesinin verilmesi gereken 10.02.2004 tarihine kadar bağlı bulundukları vergi dairesine bildirimde bulunmak suretiyle değiştirebilme imkanı sağlanmıştır.

  Programı kurmanız için Windows XP işletim sistemi ve en az 128 MB RAM önerilir

  STOK CARİ TİCARİ Takip yazılımı artık BARKOD okuyuculu, yazılım satın almadan mutlaka danışınız ...

  Programın kurulumu bilgileri için tıklayınız >

  Programa nasıl giriş yapacağınızı videodan izlemek için tıklayınız >

  STOK CARİ TİCARİ yazılımı
  NEO TASARIM HİZMETLERİ tarafından hazırlanmıştır. www.neotasarim.com


  Programı Satın alan firmalar
  Durakraft - İstanbul
  Hasman Beton - Batman
  Yıldırım Nalbur ve Paz. - İst.
  LÖHER Asansörleri - Ankara
  MLT TUR Turizm - İzmir
  Alemdaroğlu Otogaz - Adapazarı
  Speksan Gıda San - İstanbul
  EDS Boya Kimya San - Adana
  Anadolu Yemek - İzmir
  Fatih Profil Ltd. Şti. - İzmit
  Demet Ambalaj - İzmit
  Oto Taşkara - İzmit
  Bayrı Bebe Mobilya - İzmit

  Hizmet Verdiğimiz Diğer Kuruluşlar
  Bodrum Ticaret Odası


   
   © 2001 - 2009 Bu sitenin tüm hakları Site İnternet ve Yazılım Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti'ne aittir.
  Tel İzmit Ofis: 0262 325 5009 - Tel İzmir Ofis: 0232 464 5610